Český výrobce strojů na plasty
a gumu a hydraulických lisů

Realizovali jsme

Automatizace

STILMAT s.r.o.
Realizováno: 1.3.2016

Automatizované pracoviště na vyjímání výlisků ze vstřikovacího stroje TOSHIBA EC-280 SX pomocí manipulátoru YUSHIN YCII-100, odložení výlisku na dopravníkový pás a finální skládání výrobků na paletu pomocí 6ti osého robota Comau.

Toshiba

STILMAT s.r.o.
Realizováno: 11.5.2016

Plně elektrický vstřikovací lis Toshiba EC-280 SX s manipulátorem Yushin YCII-100, pásovým dopravníkem a 6ti osým robotem Comau. Plně automatizované pracoviště na výrobu podlahových desek pro sportovní účely ( umělá kluziště pro in-line hokej )

Jednoúčelové stroje

Realizováno: 27.5.2016


Hydraulické lisy INWORK 500

MKW Prešov a.s.
Realizováno: 30.5.2016

Stroje jsou určeny pro tváření termosetických ( teplem vytvrditelných ) materiálů. Tento 2 etážový lis ( možnost upnutí 2 ks forem současně ) byl vyvinut pro oblast zpracování DUROPLASTU. Výrobky jsou určeny pro sanitární aplikace.

Modernizace a GO lisu CBJ 500

Carborundum Electrite a.s.
Realizováno: 13.9.2016

Kompletní modernizace a GO hydraulického univerzálního lisu CBJ 500. Stroj byl osazen novým řídícím systémem Berncker&Rainer, novým hydraulickým obvodem včetně proporcionálních ventilů pro řízení tlaku a průtoku.Bezpečnost stroje odpovídá platným předpisům pro provoz těchto strojů v ČR, na stroj bylo vydáno "Prohlášení o shodě", které zákazníkovi zaručuje bezpečný provoz.

INWORK 80

ODENWALD CZ s.r.o.
www.odenwald.cz
Realizováno: 29.5.2017

Dodávka NOVÉHO vertikálního sloupového stroje s dolním pohyblivým beranem a pevným horním stolem. Stroj byl osazen novým řídícím systémem Siemens s 10" barevným dotykovým displejem. Tlak a průtok hydraulického obvodu řízen pomocí pQ bloku.Bezpečnost stroje odpovídá platným předpisům, pevné boční krytování, zadní otevíratelné dveře a přední světelné zábrany SICK včetně bezpečnostního relé.

Naši zákazníci

Našimi významnými zákazníky jsou
Realizováno: 13.9.2019

Realizovali jsme dodávky strojního vybavení, technologií, periferií a příslušenství mimo jiných i výše uvedeným zákazníkům.